درباره ما

با ستارگان زمین بیشتر آشنا شوید

سخن مؤسس

 

سخن را با شکر و سپاس پروردگار منان آغاز می‌کنم که مهربانانه، توفیق خدمت‌گزاری به فرزندان عزیزمان، کودکان و دانش آموزان را نصیبم کرده است. اینجانب بر این باور هستم که بزرگترین سرمایه دبستان وپیش دبستان ستارگان زمین اولیای فهیم و دانش آموزان کوشا و مستعدی هستند که صمیمانه و بی ریا،به این مجموعه اعتماد می‌کنند.

 

اینجانب و تمامی همکارانم خالصانه نهایت همت و تلاش خویش را به کار گرفته ایم تا رضایتمندی همه جانبه والدین و دانش آموزان عزیز را فراهم آوریم؛ تلاش ما نه تنها در امر آموزش دروس هر مقطع، بلکه در پرورش هوش هیجانی و شخصیت، قدرت تدبیر و تعامل اجتماعی، خود باوری و نیز آرامش و سلامت روان عزیزانمان خواهد بود.

 

خاتمه سخنم، “امید” است؛ امید به این که بتوانیم کودکان را هر چه بیشتر و بهتر به ثمر بنشانیم؛ بالنده و شکوفا کنیم؛ چرا که من بر این باورم که بالندگی و شکوفایی حق طبیعی یک کودک است و من خود را در برابر این حق، مسئول می دانم. امید به این که قادر باشیم با توانمندساختن فردایی زیبا، پر شعف و قرین سلامت و آرامش را به کودکان و دانش آموزان عزیز بیاموزیم و خاطره ای شیرین از بهترین روزها و لحظه های زندگی را به آنان هدیه کنیم.

 

با ادای احترام:
سهیلا مرادی – مدیر مدرسه

امکانات فضای آموزشی

 

این مدرسه که در خیابان فلسطین شمالی، حد فاصل زرتشت و کشاورز، نبش کوچه ی فرشید، پلاک ۳ در منطقه ۶ شهرداری و آموزش و پرورش قرار گرفته است، در زیر بنایی به وسعت ۷۰۰ متر، دارای ۹ کلاس درس بزرگ با نور زیاد، کتابخانه، آزمایشگاه، کلاس شطرنج، نمازخانه، ناهارخوری و آشپزخانه و ۲۰۰ متر حیاط مفروش به چمن می‌باشد.